Словенець Єрней Крудер завоював Кубок світу зі спортивного скелелазіння

23-річний Єрней Крудер з Карінтії став переможцем Кубка світу зі спортивного скелелазіння (категорія «Боулдерінг») в індивідуальному чоловічому заліку. У загальному заліку Кубка світу у даній категорії відразу чотири словенських спортсмени увійшли до першої десятки: Єрней Крудер – перший, Грегор Везонік – п’ятий; в жіночому заліку – Янья Гарнбрет – четверта, Катя Кадіч – п’ята.

За підсумками сезону в Кубку націй збірна Словенії посіла друге місце, поступившись лише Японії. Після семи етапів турніру в активі словенських спортсменів – чотири перемоги і десять призових місць.

До кінця сезону їм ще належить виступити на трьох етапах Кубка світу (категорія «Лазіння на труднощі»). Апогеєм року стане чемпіонат світу зі спортивного скелелазіння, який відбудеться у вересні 2018 року в Інсбруку, де Словенія буде в числі головних фаворитів. Змагання пройде у трьох категоріях: «Боулдерінг», «Лазіння на швидкість» і «Лазіння на труднощі». Високі результати словенських скелелазів напередодні Літніх Олімпійських Ігор 2020 року в Токіо вселяють оптимізм і дають надію на гідний виступ на найвищому рівні.

Джерела: delo.si, delo.si